Hakkımızda

Çok dilde, büyük ölçekli yerelleştirme çözümleri alanında uzmanız.

15 yılı aşkın süredir işletmelerin, özel çeviri teknolojileri ve uzman dil bilimcilerden oluşan ekipler vasıtasıyla tüm dünyaya ulaşmasına yardımcı oluyoruz.

Ne yapıyoruz

Yüksek standartta ve büyük ölçekte çeviri projeleri gerçekleştiriyoruz.

Bunu başarabilmek için kuruluşunuzun CMS sistemi ve diğer iş akışı uygulamalarına entegre edilebilen ölçeklenebilir çeviri yönetimi araçları geliştiriyoruz. Bu sayede deneyimli çevirmenlerimiz içeriklerinizi en yüksek standartta ve maksimum verimlilikle çevirebiliyor.

Geçmişimiz

Avilinga, bir dil eğitimi kurumu olan Language Direct bünyesinden doğdu.

Language Direct'in bir iş ortağının çözülmesi gereken bir sorunu vardı. Etihad Airways yeni bir web sitesi hazırlıyordu. Bölge temsilcilikleri büyük miktardaki içerikleri kendi dillerine çevirerek genel merkeze göndermekten sorumluydu.

Fakat içerikler çevrilirken İngilizce web sitesi de gelişmeye devam ediyordu. Bu nedenle, proje yöneticileri için anlamadıkları bir dildeki yeni içeriklerin nereye entegre edileceğini bilmek giderek zorlaşıyordu.

Sonuç olarak, hem bu gizemli içerikleri organize etmemiz hem de gelecekteki çeviri projelerini kontrol altına almamız konusunda bizden yardım talep edildi. Böyle bir meydan okumayı asla geri çeviremezdik.

Birkaç ay boyunca bu sorunu çözmek için özel araçlar ve iş akışları geliştirmekle uğraştık. Bu başarımız Orta Doğu bölgesindeki diğer havayollarının da ilgisini çekti ve böylece Avilinga doğmuş oldu.

Avilinga platformu, müşteri ihtiyaçları ve uyarlamalarına daha iyi cevap verebilmek için harici destek dosyalarını aşamalı olarak devre dışı bırakarak şu anda beşinci sürümüne ulaştı. Artık müşterilerimiz arasında dünyanın en büyük havayolu dahil olmak üzere Avrupa ve Asya'nın dev şirketleri bulunuyor.

İletişim